Aksiyonun Dibini Yaşatacak London Has Fallen Filminin Fragmanı Yayınlandı!

2013’te çıkan Olympus Has Fallen filminin devamı niteliğindeki London Has Fallen filminin fragmanı yayınlandı.
Aksiyon-gerilim olarak son yılların en başarılı filmleri arasında yer alan Olympus Has Fallen filminin devamı niteliğinde olan London Has Fallen’ın fragmanı yayınlandı.

Daha önceki filmi izlemiş olanlar bilirler, konusu gayet sağlam ve aksiyon sahneleri oldukça gerilim doluydu. Filmin başrolünde Mike Banning rolünü üstlenen Gerard Butler yer alıyor. Özel güvenlik şefi olan Mike Banning, bir önceki filmde ABD Başkanı’nı küresel tehditlerden koruyordu. Sürekli ters köşelere yatıran ilk filmden sonra ikinci filmin konusu Londra’da geçiyor.

Burada da ülkede yaşanan terörist faaliyetleri durdurmak için aksiyonun bol olduğu olayların içerisinde yer alan Mike Banning, kendisini bir sürü patlamanın ve çatışmanın içerisinde buluyor.

London-Has-Fallen

Fragmanı bile filmdeki gerilimin bir parçasının bünyemize işlenmesine yetiyor. 2016 yılının Mart ayında vizyona girecek olan filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. (Morgan Freeman reyizi de unutmadık tabii ki, adam 120 yaşına da gelse aksiyon filmlerinde oynayabilecekmiş gibi hissediyorum)

Kaynak: www.webtekno.com