Desi Alarm Firması Kimdir?

Ülkemizden birbirinden farklı alarm markaları yer alıyor. Hepsi de, işyeri ve ev alarm sistemlerini müşterilerine sunarak, hırsızlık girişimlerinin önlenmesinde yardımcı oluyor. Ancak bazı firmaların ürünleri dışarıdan ithal edildiği için birçok sorun çıkarabiliyor. Desi Alarm Firması Kimdir? Üstelik bunların servis hizmetlerinin de kalitesi olması sorunlar karşısında muhatap bulamama gibi bir durum ortaya çıkarıyor. İşte Desi Alarm, bu tür sorunları ortadan kaldıran ve yerli üretimle alarm piyasasını dalgalandıran en iyi markalardan biri olarak uzun süredir güvenlik sistemleri sektöründe hizmet veriyor.

Yüzde yüz yerli alarm ürünleri tasarlıyor

Desi Alarm, kadrosunda bulunan mühendislerle beraber dünyanın en iyi alarm sistemlerini tasarlayarak, herkesin beğenisine sunuyor. Bugüne kadar onlarca çeşit alarm sistemini piyasaya sunan ve yenilikçi yaklaşımlarıyla daha modern ve işlevsel ürünleri müşterilerine sunan Desi Alarm, gelişen teknolojiye öncülük ediyor. Ürünlerinin yüzde yüz yerli olmasından dolayı piyasaya en uygun fiyata alarm sistemleri sunan Desi Alarm, gümrük vergisi ve kur baskısı altında yüksek satış rakamlarıyla müşterilere sunulan alarm ürünlerinden çok daha uygun fiyat dilimindedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyata alarm sistemleri almak için Desi Alarm öncelikli tercihlerinizden birisi olabilir.

Kaliteli servis hizmetlerini de rehber edinen Desi Alarm, müşterilerinin sorunlarına hızlı çözüm sunmak için mobil ekipleriyle müşterilerine yerinde teknik destek sunuyor. İthal edilen ürünlerde bu tür hizmetlerin olmayışı, Desi Alarm ürünlerinin diğer markalar karşısındaki önemli bir avantajıdır. Hırsızlık girişimlerini önlemek için çift siren ve haberleşme gibi önemli işlevselliklere sahip Desi ürünleri, kablolu ve kablosuz olarak satışa sunuluyor.

İhtiyacınıza göre en uygun alarm ürünlerinin belirlenmesinde Desi teknik elemanları tarafından ücretsiz keşif hizmeti sunuluyor. Böylece ev veya işyeriniz için en ideal alarm ürününe sahip olarak hırsızlık gibi girişimler karşısında çok daha korunaklı olabilirsiniz. Geceleri yaşanan hırsızlık girişimlerinden ilk dakikalar içerisinde haberdar olabilmek için operatör destekli haberleşme sistemleri Desi alarm ürünlerinde yer alıyor. Uygun fiyata kaliteli ürün alarak en değerli meskenlerinizi hırsızlık girişimlerine karşı koruyun!