Desi Alarmlı Kilit DAK

Yeni ürün Desi Alarmlı Kilit Dak !

Teknoloji geliştikçe geleneksel güvenlik önlemleri yerini akıllıca çözümlere bırakıyor. Hırsızlık gibi vakalara karşı gelişmiş alarm sistemleri konusunda son yıllarda göze çarpan Desi Alarm Desi Alarmlı Kilitadında yerli bir sermaye var. Desi Alarm her geçen gün ürün skalasına yepyeni alarm çeşitleri eklemeye devam ediyor. Her bütçeye ve her yere uygun alarm sistemleri sayesinde ülkenin her yerinde kullanılan alarm sistemi olmayı başardı.

Türk malı ve üretimi ülkemizde yapılıyor ve AR-GE deki mühendisler Türk toplumunu çok iyi bildiği için tam bizlere uygun ihtiyaçlarımızı karşılayacak akıllı alarm sistemleri geliştirmeye ve üretmeye devam ediyorlar.

Desi Alarmlı Kilit DAK

Desi Alarmlı Kilit DAK

Son çıkarılan basit görünse de üzerinde aylarca hatta yıllarca araştırma ve denemeler yapıldıktan sonra şirket sahibinin de onayı sonrası Desi Alarmlı KilitDAK”seri üretime başladı ve dağıtımına başlandı.

Desi Dak monoblok kilitli çelik kapılar için üretilmiş alarmlı bir kilittir. Kilit içerisinde darbe algılayıcı sistem sayesinde hırsızlar daha kapıya dokundukları anda alarm devreye girecek. Hırsızlar daha kapıyı kırmadan kaçmalarına neden olacaktır. 3 seviyeli darbe hassasiyetine de sahiptir. En hassas seviyede normal kapıya vurmalar da bile alarm devreye girecek kadar hassastır. Tabi böyle durum her zaman can sıkıcı olabilir fakat alarmlı kilit sistemi kilidin 3 sefer kilitlenmesi ile aktif olduğu için normal gündelik zamanlarda her hangi bir soruna neden olmamaktadır.

Desi Alarmlı KilitDAK” monoblok kilitli çelik kapılara birebir uyum sağlamaktadır. Kurulumu normal kilit değiştirir gibi basittir. Dak’ı aldığınızda kendiniz evinize alarm sistemi kurabilirsiniz. Desi Alarm’ın olumlu yanlarından biride budur. Alarm sistemlerini evinize iş yerinize kendiniz de kurabilirsiniz. Her hangi bir takıldığınız konu olduğunda teknik yardım olabileceğiniz Desi Alarm’ın 600 den fazla bayisi bulunmaktadır.

Desi Dak Kilit Ölçüleri

Desi Dak Kilit Ölçüleri

Desi Alarmlı Kilit Özelikleri

Bu yeni ürün düz kilitleme sistemine sahiptir. Desi’nin AR-GE bölümü şuanda kancalı kilit sistemi üzerinde çalışmaktadır ve yakın zamanda kancalı alarm sisteminide piyasaya süreceklerdir.Bu sistemin daha da gelişeceğini belirten yetkililer ileriki zamanlarda akıllı telefonlara entegreli sistemlerde gerçekleştireceklerini belirttiler. Bu sistem wifi veya bluetooth üzerinden anahtarınız olmadan telefonunuz üzerinden kapınızı açmanıza, kapınızı kitlemenize ve alarmınızı kurmanızı sağlayacaktır.

Uzun lafın kısası yerli sermayeli ve yerli üretimli Desi Alarm hız kesmeden devamlı yenilikçi ürünler üretmeye devam edecektir.

Desi ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve ürün alımı gerçekleştirmek için 444 22 74 numaradan veya iletişim sayfamızdan benim aracılığım ile ulaşabilirsiniz. Ürünü satın almak için Satış Sitesini ziyaret ediniz.