Facebook Grubuna Tüm Arkadaşları Ekleme Kodu

(GÜNCELLEŞTİRMELERDEN SONRA BU YÖNTEM ÇALIŞMAMAKTADIR)

Facebook‘da bir grup açtıysanız ve tüm arkadaşlarınızı guruba eklemek istiyorsanız bu konuyu son satırına kadar okumalısınız size vereceğimiz kod ile kolaylıkla grubunuza veya gruplara tüm arkadaşlarınızı ekleyebileceksiniz. Grup herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde kod çalışmayacaktır.

Öncelikle Chrome tarayıcı bu işlemleri yapmak için kesinlikle şarttır. Sistem şu mantıkla çalışır, Grubunuzu açarsınız daha sonra sadece kendi arkadaş listenizi tek tıkla ekleyebilirsiniz. Bu kod ile başka insanları davet edemez/ekleyemezsiniz.

Bu Kodun Zararı Var mıdır? tarafımca kendi sitemizin gruplarında ve webmaster gruplarında kullanmış bulunmaktayım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım..

Her Grup da kullanılabilir mi? Evet, sahip olduğunuz veya üyesi olduğunuz her Facebook grubuna tüm arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

Facebook Gruba Tüm Arkadaşları Ekleme Kodu İçin Tıklayınız

Facebook Gruba Tüm Arkadaşları Ekleme

Gruba Girin ve F12 Tuşuna Basın.

Console Kısmına Tıklayın

Açılan Kısıma Kodları Ekleyin Ve Enter Tuşuna Basın

Arkadaş Listenizdeki Herkes Gruba Eklenecektir. Tamamlanınca Kapat Tuşuna Basmanız Yeterli.

Listenizdeki arkadaşlarınız gruba eklenecektir zaten var olanlar eklenmeyecektir. Çok fazla kullanılmanız önerilmez engellenebilirsiniz daha fazla kişi eklemek için grubunuzdakilere bildirin onlarda aynı şeyleri yapsınlar daha fazla kişi eklemiş olun. Günde 1 kereden fazla kullanmanızı tavsiye etmiyorum.