Mike Tyson’ın da Yer Aldığı Ip Man 3 Filmi İçin Yeni Fragman Yayınlandı!

Zamanının en büyük boksörlerinden olan Mike Tyson’ın da yer aldığı Ip Man filminin son serisine ait kısa bir fragman yayınlandı.

1973 yılında hayata veda eden Bruce Lee teknolojinin yardımıyla Ip Man 3’de bizlerle birlikte olacak. Onun yanında Mike Tyson ve Donnie Yen’i de izleyeceğimiz filmden ilk fragman yayınlandı. Tyson, bundan yaklaşık iki yıl önce Weibo’da ‘Çin’in en iyi dövüşçüsü kim? Bekleyin geliyorum.’ sorusuna bir kullanıcının cevabı ‘Donnie Yen’ olmuş ve Ip Man 3’ün yapımcısı Raymond Wong da bu ufak mesajlaşmadan yola çıkarak Mike Tyson’ı yeni filme dahil etmeye karar vermiş.

‘Vurdulu kırdılı filmleri sevmem’ diyen bir insan topluluğu vardır ya hani, işte onların bile izledikten sonra düşüncelerini değiştireceği dövüş film serisi olan Ip Man 3 için yeni bir fragman yayınlandı. Zamanının en büyük boksörlerinden olan Mike Tyson’ın da yer aldığı filmin başrolünde her zaman olduğu gibi Donnie Yen bulunuyor.

Fragmanın biraz kısa olduğunu belirtelim, fakat sonlarına doğru Mike Tyson’la Donnie Yen’in ufak da olsa bir dövüş sahnesini görebiliyoruz. (sabırsızlıkla bekliyorum, ülkemizde vizyona girdiği gün sinemasına gideceğim filmler arasında ilk sırada)

ipman_tyson_yen

Ana çekimlerinin Mart 2015 yılında başladığı ve 24 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Wilson Yip üstleniyor. Bu şahane oyuncu ekibiyle bir an önce vizyona girmesini beklediğim filmin kısa fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: www.webtekno.com